Temné touhy

Podtitul: V říši Lorů 5

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-755-5

Baronet (2013) 978-80-7384-755-5 392

Najednou však zjišťuje, že žena, kterou chtěl pouze využít pro svůj prospěch, ho pronásleduje stejně neodbytně jako jeho minulost. Holly byla vychovávaná jako člověk, takže dlouho netušila, že se řada děsivých příběhů a historek zakládá na pravdě. Život se jí změní ve chvíli, kdy se setká s brutálním démonem, který ji z nevysvětlitelného důvodu střeží jako oko v hlavě. Holly ani neví, jak se to stalo, a ocitá se ve smyslném světě mýtů i neobyčejné moci a po jejím boku stojí odhodlaný ochránce… Ochránce, jehož přítomnost je jí čím dál milejší. Cade má však své vlastní záměry. Záleží pouze na něm, zda si Hollyinu vydobytou důvěru udrží, nebo naopak ženu, která dokáže uspokojit jeho nejdivočejší potřeby a dokonce si začíná podmaňovat jeho srdce, zradí. (Založil/a: Nika_D)

Korinek101
  20. 8. 2016, 22:25
Kniha měla zajímavý děj plný neopětovaných citů a podobně. Lehce erotické pasáže byli spíše zpestření i když musím přiznat že mi nevadili.