Važte si sami sebe

Važte si sami sebe

Podtitul: aneb skryté umění dávat a přijímat

Beta books - 2013
ISBN: 978-80-7306-528-7

Beta books (2013) 978-80-7306-528-7 256

Patricia Spadaro je úžasná průvodkyně světem lidského srdce a její kniha Važte si sami sebe je víc než jen duchovní potravou – je to skutečný lék pro srdce. Patricia Spadaro seznamuje čtenáře s otevřeným přístupem k sebeúctě, který pomáhá překonávat mentální i emocionální bloky, jež jsou příčinou nerovnováhy v našem životě. Pomocí příběhů z tradic učení Východu i Západu, osobních zážitků i zkušeností současníků seznamujících se s uměním dávat i přijímat autorka objasňuje způsoby, jak oslavovat svá nadání a silné stránky, jak oceňovat moudrost srdce, jak stanovovat přiměřené hranice, jak poznávat a řešit nezdravé vztahy a jak se v životě smiřovat s nezbytnými konci. Dokázat vybalancovat potřeby života, rodiny a kariéry je vždy výzvou. Tato kniha čtenáři ukazuje, jak přijmout své pocity, pochopit paradoxy života a přijmout podporu a vstřícnost, které se nabízejí všude kolem nás. (Založil/a: Nika_D)

Patricia Spadaro Patricia Spadaro