Tak to bylo, tak to je..

Tak to bylo, tak to je.. Originální název: Tak to bylo, tak to je..

Daranus - 2007
ISBN: 80-86983-20-2

Daranus (2007) 80-86983-20-2 160

Všechno je jednou poprvé a nezapomenete na to do konce života.První kazeťák. První pivo a muka první kocoviny. První francouzák s příchutí rumu, první nepodařený sex a konečně první splynutí s dívkou v zaplivaném podchodu. První brigáda a první prozření, že nic nestojí za nic. První punkerská bunda, první číro, první flaška zelené vypitá na ex, první delirium a první útěk z domova. První bicí, první kytara, první kapela, první písničky. První úspěch. První koncertní šňůra a první obdivné pohledy holek pod pódiem. A první pád pod vlak, první dřevěná noha a první dotyk věčnosti...Lou Fanánek Hagen, lídr skupiny Tři sestry, píše o sobě. Ale v jeho syrovém a často surovém vyprávění se může poznat každý, kdo vyrůstal na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let a prožil závan nové svobody i zběsilost podnikatelského třeštění na začátku let devadesátých. Tahle knížka je hodně drsná a hodně vtipná. Budete jí rozumět, ať je vám čtyřicet nebo šestnáct. Protože – tak to bylo, tak to je... S námi se všemi a navždy. (Založil/a: victim)

Lou Fanánek Hagen Lou Fanánek Hagen
*18.06.1966

LadysR2
  19. 7. 2013, 7:17
Chápu, že když člověk polovinu svýho života chlastá, tak slušná část vzpomínek v knize je o chlastu. Ale v jednu chvíli už mě to štvalo. Jinak je ale Fanánek rozený vypravěč a místy jsem opravdu smíchy musel přestat číst. Takže moje hodnocení mezi chlastem a humorem je 3/5
S.SALVADOR
  13. 8. 2012, 22:01
Pokud jste fanoušky sesterstva a jejich minulosti - je to pro vás nejvhodnější kniha. I pokud neposloucháte, je to v celku jedno. S prominutím, ale je fakt "prdel" to číst:)
Plue
  15. 5. 2016, 11:46
Některé historky jsou opravdu vtipné, a jak je Fanánek umí podat! :) Má skvělý styl vyprávění. Jelikož jsem ale nevyrůstala v tehdejší době, některé narážky jsem nebyla schopná pochopit.
upppik
  19. 12. 2011, 21:57
Knížku jsem četla na dovolené a nemohla jsem si vybrat lépe. Každou chvilku jsem se nahlas zasmála vtipně popsané situaci a po přečtení jsem ji předala mamce, kterou také zaujala a pobavila. Skvělé, vtipné přiblížení doby a zrodu punku v Československu.
ceBBek
  4. 10. 2011, 14:12
Čtivá knížka nejen pro fanoušky sester, ale i pro ty, koho zajímá, jak vypadal punk za bolševika. Fanánek vypráví svižným a vtipným stylem, takže ideální knížka pro oddych.
Lukáš Fokumé Klazar
  22. 9. 2014, 12:38
Knížka, u který jsem se jakožto fanoušek Tří sester i všech projektů okolo nich, lámal od počátku do konce :)