She-Hulk: Svobodná, úspěšná, zelená

She-Hulk: Svobodná, úspěšná, zelená
Originální název: She-Hulk: Single Green Female

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 144

Nikdo nikdy neříkal, že život svobodné dívky v New Yorku je snadný, ale když jste špičková právnička Jennifer Waltersová, alias senzační She-Hulk, nabývá šílenost vašeho života úplně jiných rozměrů! Všeobecně oblíbená jadeitová obryně teď musí čelit větší výzvě než kdy předtím: nastupuje do společnosti Goodman, Lieber, Kurtzberg a Holliway - právnické firmy specializující se na nadlidské právo. (Založil/a: NinadeL)

NinadeL
  30. 9. 2014, 15:18
Nikdy by mě nenapadlo v She-Hulk hledat poetiku Ally McBeal, ale oba fenomény jedou skutečně na spřátelené vlně. Tento začátek vol. 3 je jednoduše sympatické počtení s netypickou superhrdinkou v hlavní roli. Ona je v civilu právnička, která je lehce nešťastná z života šedé myši - a proto si tak užívá své proměny jako She-Hulk. Když je velká a zelená dopřává si naopak nezávazný sex, akci i humor plnými doušky a nikdy nezapomene na své poslání Avengera. Navíc kresba prvních 4 sešitů v podání Juana Bobilloa je to pravé comicsové. Takže zbývá jen základní otázka - vy She-Hulk ještě nečtete?
Tomáš Kocián
  22. 10. 2016, 0:07
Příjemný oddychový komiks. Nečekejte žádný převratný příběh, spíše pár sešitů, které si dělají trochu srandu z Marvelovského světa. Trochu jsem si připadal, že jde o komiks spíše pro ženy.