Vždycky budeme mít léto

Vždycky budeme mít léto
Originální název: We´ll always have summer

Jota - 2013
ISBN: 978-80-7462-417-9

Jota (2013) 978-80-7462-417-9 264

Belly milovala v životě jenom dva kluky. Oba mají příjmení Fisher. A po dvouletém chození s Jeremiášem si je téměř stoprocentně jistá, že on je ten pravý. TÉMĚŘ jistá. Konrád se nikdy nevyrovnal s chybou, kterou udělal, když nechal Belly odejít. Zato Jeremiáš vždycky věděl, že Belly je dívka, pro kterou udělá cokoli.
A když se Belly s Jeremiášem rozhodnou, že zpečetí svůj vztah svatbou, Konrádovi naplno dochází, že jde do tuhého. Musí Belly říct, že ji miluje, nebo ji ztratí navždy. Teď, nebo nikdy.
A Belly nezbývá, než si poprvé naprosto upřímně přiznat, co k oběma cítí. A když to udělá, pochopí, co ve skrytu duše vždycky věděla: jednomu z nich bude muset zlomit srdce. Třetí část trilogie LÉTO. (Založil/a: mitulka)

Wajny
  21. 6. 2016, 10:42
Krásné zakončení série - hrozně se mi líbil konec, který byl krásně jednoduchý a přesně vystihoval celou knižní série. Belly dospěla a stává se z ní silná ženy. Jeremiáše jsem měla skoro vždycky raději než Konráda, protože byl tak bezprostřední, optimistický, ale v této knize působil až moc sebejistě a namyšleně. Konrád zde konečně ukázal svojí pravou stránku, takže nakonec on byl mít tipem pro Belly. 5* (Mimochodem můj 100. komentář, to se musí oslavit :D)