Dům sester

Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Fontána - 2007
ISBN: 80-7336-380-1

Fontána (2007) 80-7336-380-1 502

Westhill House, osamělý farmářský dům na vysočině Yorkshirských vřesovišť. Dříve býval jevištěm pestré a různorodé rodinné historie - a stal se také výchozím bodem neklidného života jedné ženy. Po dlouhá desetiletí skrýval svá hrozivá tajemství. Pak přichází žena z ciziny a jakoby mimochodem zboří zdi mlčení. (Založil/a: Lukas)

marta-b
  13. 1. 2012, 12:28
I když byla středová část knížky dost depresivní a chvílemi se mi nechtělo číst dál, nakonec jsem moc ráda, že jsem dočetla. Závěr byl naprosto brilantní a celý příběh byl překvapivý. Moc se mi líbí autorčin styl, prolínání historie se současností, prostě dobře napsaná kniha.
Jarmila11*
  1. 2. 2011, 21:28
Zdravím všechny milovníky dobré četby.Tuto knihu zrvona čtu a jsem prostě unešená. Já jsem velm náročný čtenář, jen tak něco mne nenadchne,ale Ch.Link jsem si okamitě oblíbila. je to jž třetí román od této spisvatelky, který se mi dostal do ruky, první byla Pěstitelka růží, vřele doporučuji.