Spiritwalker

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

Columbus - 1998
ISBN: 80-85928-56-6

Columbus (1998) 80-85928-56-6 320

S nejrůznějšími spisy, pojednávajícími o "duchovních říších" či o komunikaci s nezemskými bytostmi se poslední dobou setkal snad každý. Staly se téměř módní záležitostí, a tak se nelze divit, že rozeznat v tom množství pravdivý a v pravém smyslu toho slova zasvěcený text je mnohdy nad lidské síly. Mnohé však může napovědět osoba autora. Je-li jím vážený profesor a mezinárodně uzbnávaný antropolog, člověk vědeckého myšlení a pokrokových názorů, jak právě v tomto případě, pak lze i na věci na první pohled fantastické překvapivě pohlédnout jinýma očima.

Spiritwalker je první u nás vydanou knihou, která se směle může měřit s mystickými díly Carlose Castanedy. Po ostré hraně vědy obecně uznávané a křehkých věd duchovních převádí autor své čtenáře doslova za ruku do bizarních říší božstev a duchů, do sfér, do nichž jemu samému bylo dovoleno nahlédnout a o jejichž skutečné existenci dodnes mnozí nemají tušení.

Hank Wesselman se stal jedním z mála těch, kdo byli vpuštěni za hranice lidského vědomí, aby tam navázal skutečný a nezpochybnitelný kontakt s s našimi vlastními potomky. S lidmi, kteří začnou žít dlouhá tisíciletí poté, co po naší civilizaci zbudou jen mlhavé vzpomínky. (Založil/a: Blueberry)

Hank Wesselman Hank Wesselman