Panství

Originální název: Domain

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-545-5

BB art (2009) 978-80-7381-545-5 382

Před pětašedesáti miliony let ztroskotala v mělkém oceánu poblíž Yucatanského poloostrova kosmická loď a při svém dopadu způsobila celosvětovou katastrofu, v jejímž důsledku vyhynuli dinosauři. Samotné plavidlo však zkáze nepodlehlo.
V roce 2012 má podle dávného mayského proroctví nastat konec světa. Archeolog Michael Gabriel, který prožil posledních jedenáct let v přísně střeženém psychiatrickém ústavu, a jeho lékařka Dominique Vasquezová se pokoušejí dokázat, že toto proroctví je pravdivé. Jejich šance zachránit svět, který stojí na pokraji jaderného sebezničení, před hrozbou invaze z vesmíru je však jen mizivá. (Založil/a: Macros05)

Macros05
  7. 4. 2010, 16:19
Strhující příběh o možném konci světa dle Májského kalendáře. Také by mě zajímalo kolik legend, výpočtů a historických údajů rčených v této knize se zakládá na pravdě a co je pouze dílo autora knihy. Pokud by konec knihy nebyl tolik přehnaně "Sci-fi" dal bych více jak 80%.