Proměny duší

Proměny duší Originální název: Memories of the Afterlife: Live-Between-Lives Stories of Personal Transformation
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Eugenika - 2011
ISBN: 978-80-8100-251-9

Eugenika (2011) 978-80-8100-251-9 380

Všichni jsme výsledkem jednak svých minulých životů na Zemi a jednak spirituálních zkušeností naší duše mezi životy. Duše každého člověka na této planetě si z řady zdrojů uchovává všechny předešlé karmické vlivy vztahů příčin a následků a tyto účinky pak mají dopad na naše současné cítění a chování. V životě se dostáváme do těžkých situací, kdy nechápeme, co nás pohání směrem, jenž se i nám samým zdá naprosto iracionální. Základní příčiny takovýchto obtížně vysvětlitelných pocitů bývají skryté a leží hluboko pod povrchem našeho vědomí. Tato kniha pojednává o poznání vlastního hluboce uloženého vědění, jež je obsaženo v podvědomí naší mysli, a o tom, co odkrytí těchto posvátných informací prostřednictvím hypnózy přináší lidem z terapeutického hlediska. Na základě příběhů lidí, kteří se podrobili regresní hypnóze, uvidíme, jak zjištění o minulých inkarnacích a o životě po životě pozitivně ovlivnilo jejich vědomou mysl a poskytlo jim klíč k pochopení dosavadních psychických problémů. Tyto opětovně odhalené duchovní vzpomínky jim obohatily život o širší smysl a dodaly jim tolik potřebnou sílu. Cílem knihy je přinést inspiraci a naději lidem po celém světě, kteří chtějí ve své existenci najít záměr a řád.

Vzpomínky na život po životě si vybavují lidé různých profesí i různých přesvědčení a tyto vzpomínky se v mnoha směrech podivuhodně shodují. A právě veliost této transcendentální koncepce jasně demonstruje řád i účel, které panují ve vesmíru.

•Příběhy vědomého osvícení duše
•Láska jako podnět ke změně
•Životní rozhodnutí
•Znovu vyjednaná duchovní smlouva
•Vím, že přijdu do pekla
•Opětovně nalezená identita (Založil/a: Blueberry)

caccadu
  26. 3. 2016, 13:01
Byla jsem spokojená, kniha předčila má očekávání. Jako doplněk k původní sérii o duších je to opravdu skvělé - jednotlivé příběhy jsou zajímavé, našla jsem si v nich odpovědi sama pro sebe a skoro každý příběh v sobě měl něco zajímavého, originálního, co opravdu donutí k zamyšlení. Zvolená forma vyprávění jednotlivých terapeutů umožňila podívat se na téma "duchovního světa" z jiného pohledu - komplexně tak, jak to zažívali jednotliví lidé. Opravdu jsem si čtení užívala.