Spřízněné duše

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Eugenika - 2006
ISBN: 80-88913-84-5

Eugenika (2006) 80-88913-84-5 170

Touha po opravdové lásce, po dokonalém partnerovi na celý život, po romantickém ,,splynutí duší´´ patří k největším a nejzákladnějším v lidském životě.
Tato kniha přináší jedinečné a ucelené zpracování tohoto tématu. Nejenže díky ní pochopíte, co vlastně charakterizuje a od jiných vztahů odlišuje setkání ,,spřízněných duší´´, ale získáte i moudrý a reálný návod na to, jak svou spřízněnou duši přivolat.
A že jste svou spřízněnou duši už našli? Pak jistě přivítáte pár užitečných rad.
Autorův přístup je založen na teorii reinkarnace, jež na velkou lásku a osudové vztahy pohlíží v souvislostech za sebou následujících inkarnací - jednotlivých životů. Výkladu dodávají neobvyklý rozměr četné doprovodné poutavé příklady.
Kniha ,Spřízněné duše´ je stejnou měrou vhodná pro ty, kteří skutečnou lásku prozatím hledají, i pro ty, kteří už šťastný vztah prožívají. (Založil/a: Blueberry)