Usagi Yojimbo 03: Cesta poutníka

Originální název: Usagi Yojimbo 03: The Wanderer's Road

Crew - 2008
ISBN: 978-80-87083-21-5

Crew (2008) 978-80-87083-21-5 144

Třetí díl série Usagi Yojimbo.

V této knize sebraných příběhů úžasné série Usagi Yojimbo Stana Sakaie potkává králičí osobní ochránce staré přátele i nové nepřátele - a dokonce si pořídí domácího mazlíčka!
Najdete tu příběhy jako Mateřská láska, Návrat slepého prasete s mečem, Ostří bohů nebo Šógunův dar, všechny vydané v jedněch z prvních sešitů Usagiho série, které už se dávno nedotiskují a na sběratelských burzách dosahují závratné ceny. Jako speciální bonus najdete v knize i krátký příběh, ve kterém se Usagi potká s jedním z členů Teenage Mutant Ninja Turtles - divoký crossover o cestování v čase, který proti sobě postaví králíka a želvu!

Příběhy:
- Věž (The Tower)
- Mateřská láska (A Mother's Love)
- Návrat slepého prasete s mečem (Return of the Blind Swordspig)
- Ostří bohů (Blade of the Gods)
- Čajový šálek (The Tea Cup)
- Šógunův dar (The Shogun's Gift)
- Želví polévka a dušený králík (Turtle Soup and Rabbit Stew) (Založil/a: matrosh)

waltrk
  5. 1. 2012, 19:48
Usagi je samuraj, kerej dokonale ovlada svuj mec. Hezkej Kralik, to se treba vo Azuritovi rict neda. Dej ma spad, pac vsechno se deje v pohybu.Ninja! No, nejdriv zachrani Jesterku, utka se facetoface se starym mladencem Prasetem, kterymu jakoze driv usekl rypak. Dal zabije Vlka, nejsem si jistej jestli se nahodou nejednalo o Lisku. Nebo bojuje po boku staryho partaka Nosorozce, taky nakope prdel nejedne Cicince. No, a nejlepsi na konec Zelvi polivka a duseny kralik. "Ponauceni....pokud nekoho podvedete, nakonec zaplatite i s uroky."
chroust123
  7. 9. 2012, 13:14
Platí to co je o sérii známo co jsem psal k předchozím dílům, akorát mě jednotlivé příběhy nechytly na 100%