Wicca

Wicca

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013

CooBoo (2013) 464

Šestnáctiletá americká středoškolačka Morgan Rowlandsová si o sobě odjakživa myslí, že je naprosto obyčejná, nepříliš hezká dívka. Když se ale do města, kde žije, přestěhuje a na její školu nastoupí o rok starší Cal Blaire, který zrychluje tep nejen jí, ale taky všem jejím spolužačkám, zjistí něco, co jí od základů změní život. Je čarodějka a pochází z prastarého, mocného čarodějnického rodu – stejně jako Cal. A její moc je skutečně obrovská, tak obrovská, že se ji potřebuje naučit ovládat. A Cal se ochotně nabídne, že jí s tím pomůže. Jenže Cal se líbí i její nejlepší kamarádce Bree, navíc její rodina vůbec nemá radost z toho, co o sobě zjistila. Jak si s tím vším Morgan poradí? A bude Cal opětovat její city? (Založil/a: Lopatka)

Ann-K.
  6. 6. 2015, 17:18
Velmi napínavá knížka:) Bylo zajímavé sledovat, jak se Morgan postupně měnila. Jen po přečtení knihy mám spoustu nezodpovězených otázek. Jinak musím autorce nechat, že mě dokonale vtáhla do světa čarodejnic a mám pocit že se tímto tématem musela zabývat už déle, protože kouzla a tradice wicci byly celkem dobře popsané. Hned si půjdu pučit do knihovny nějakou knížku o runách :D Jinak dech beroucí, napínavé a zábavné čtení.
k.nosalova
  15. 8. 2015, 22:20
kníżka se mi moc líbila, ale konec byl strašně neuzavřený ... řekla bych, že by autorka měla napsat pokračování. Ale rozhodně doporučuju je to fajn čtení.
viktorie327
  15. 5. 2015, 15:53
Knížka se mi líbila...byla docela tlustá a vydržela mi dlouho...děj a vše ostatní se mi líbilo...prostě bomba...doporučuji ji všem co si chtějí trochu víc počíst..:)