Nedej se zastavit!

Podtitul: 10 způsobů, jak se vznášet životem

Keltner - 2013
ISBN: 978-80-87642-02-3

Keltner (2013) 978-80-87642-02-3 32

Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti.

Titul „Nedej se zastavit!“ vysvětluje dětem, jak neomezovat svůj jedinečný způsob myšlení, se kterým se každý z nás narodil, a proč je to lepší, než se snažit „zapadnout“. Kniha Nedej se zastavit! učí děti, jak zvládat stres a úzkost, kdy se vyplatí riskovat a zkusit něco nového. Vysvětluje, co je to tvořivost a proč je důležitá, k čemu je dobré být vytrvalý a konečně, jak si užívat život a nedat se zastavit při naplňování svých snů!

Každé téma, kterým se kniha zabývá, je vysvětleno nejen teoreticky, ale také praktickým příkladem ze života.

Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy. (Založil/a: Eli.)