Star Trek: Enterprise - Odvážně vstříc bouři

Star Trek: Enterprise - Odvážně vstříc bouři

Podtitul: Romulanská válka 2

Originální název: Star Trek: Enterprise - The Romulan War 2 - To Brave the Storm
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Laser-books - 2015
ISBN: 978-80-7193-386-1

Laser-books (2015) 978-80-7193-386-1 360

Poté, co opustili Koalici planet kromě Vulkánců i Andoriané a Tellarité, osaměla v boji proti hrozivým Romulanům samotná Země. Proti přesile technologicky vyspělejšího protivníka, který se netají tím, že jeho cílem je odehnat Pozemšťany z vesmíru zpět na jejich planetu, nemá šanci a hledá spojence, kde se jen dá. Dokonce i tam, kde by ho nikoho hledat nenapadlo – v Klingonském impériu. Přesně v duchu hesla „Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem“. Hvězdná loď Enterprise v čele s kapitánem Archerem pak představuje sílu stojící vždy v čele obrany Země, jejích kolonií a principů meziplanetární spolupráce… (Založil/a: Nika_D)

Gallienus
  4. 5. 2015, 18:26
Poslední díl ukončuje Romulanskou válku, cesta k budoucí rovnováze sil a míru mezi Koalicí planet a Romulany splnila mé očekávání. Závěr některých postav mi však úplně nesedl, přišel mi trochu nasládlý, jinak celkově vysoká spokojenost.