80 dní barvy smyslnosti

80 dní barvy smyslnosti
Originální název: Eighty Days Yellow
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Leda - 2013
ISBN: 978-80-7335-338-4

Leda (2013) 978-80-7335-338-4 312

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění.

Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů? (Založil/a: Eirene)

Vina Jackson Vina Jackson

Adri-Anna
  15. 8. 2014, 17:30
Novodobé, bohužel velmi špatné, zpracování 'Příběhu O' :-( Od cca sedmé kapitoly se kniha začala řítit do záhuby, až jsem musela zvolit klokaní styl čtení :-D aneb přeskakování řádků a odstavců :-D
martinexa
  18. 5. 2014, 12:06
Tohle je prostě porno se vším všudy. Někdy až nechutné popisy. Nelíbilo se mi to a pochybuji o tom, že další díly budou o něco lepší.
dreadie
  15. 10. 2015, 23:01
Skutečně nevydařený pokus o erotický román. Musím přiznat, že nevím, která emoce u mě při čtení převládala. Nejvíce asi nuda, jelikož příběh je dost plochý, děj místy zmatený, hlavní hrdinka je důvěřivá a naivní husa a hlavní hrdina je taky na zabití. Erotické scény místy skoro nechutné. Ze zvědavosti nakouknu do dalšího dílu, ale moc mu nefandím.