Reflexní terapie a nečekaná odhalení

Reflexní terapie a nečekaná odhalení Originální název: Reflexní terapie a nečekaná odhalení
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Eminent - 2013
ISBN: 978-80-7281-465-7

Eminent (2013) 978-80-7281-465-7 144

Autoři se reflexní terapii věnují už téměř čtvrt století. Za tu dobu poznali tisíce lidí s nejrůznějšími akutními i chronickými problémy a napsali několik publikací. Přitom si stále uvědomují, jak bohatý svět poznání právě reflexologie přináší a jak nečekané jsou někdy souvislosti, které před nimi otevírá. Rozhodli se proto sestavit tuto knihu a některé z nich nám jejím prostřednictvím ukázat. Poznáte například škodlivé účinky konzumace kávy s mlékem z pohledu reflexní terapie, důsledky civilizačních vlivů a nesprávné obuvi na reflexní plošky chodidel, stejně jako problematiku léčby ischiatického nervu, se kterou mají celou řadu praktických poznatků a úspěšných zákroků.
Přiblíží nám zajímavé terapeutické souvislosti, týkající se žlučníku, solárního plexu a především dvanácterníku, ovšem také toho, co nazývjí uvízlé emoce. Vysvětlí nám, proč a jak si člověk paradoxně podvědomě chrání základ své nemoci, a z jejich praxe nabídnou mnohé velice užitečné životní rady a nejčastěji doporučovaná opatření. (Založil/a: Katniss Lavender)

Július Pataky Július Pataky
*26.07.1955