Volejme do nebes prosím a děkuji

Volejme do nebes prosím a děkuji Originální název: Volejme do nebes prosím a děkuji
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Vodnář - 2013
ISBN: 978-80-7439-067-8

Vodnář (2013) 978-80-7439-067-8 302

Kniha pojednává o principech a souvislostech v našich životech. K tomu abychom je poznali, jsou v knize uvedeny osvědčené, snadno aplikovatelné pomůcky.
Všímáte si ve svých životech shod okolností? A co znamení? Znáte pojem synchronicita? Autorka knihy Aurelie Roubalová je sběratelkou příběhů, které jsou protkané právě jimi. Vypráví příběhy ze života svého, ale i svých přátel a známých. Spolu s kamarádkou a kolegyní Tatianou cítily potřebu všechny tyto souvislosti a příběhy vykřičet do světa. Vykřičet do světa v naději, že lidem snad otevřou oči. V knize se obě postupně zcela odhalily a ukázaly svou obyčejnou lidskost, své chyby a přirozený vývoj. Můžete se tak s nimi snadno ztotožnit a tím se učit vidět ve svém životě souvislosti a zázraky. A možná dospějete ke stejnému závěru – jako ony, že nic není náhoda. Že všechno se vším souvisí – a že jsme všichni něčím provázáni, jako by naše životní scénáře psala vyšší moc. V knize se mimo jiné dozvíte, jak se projevuje práce andělů a v neposlední řadě odhalíte i různé cesty, jak si v nelehkých chvílích pomoci. (Založil/a: Katniss Lavender)