Death Note - Zápisník smrti 8

Death Note - Zápisník smrti 8 Originální název: Death Note 8

Crew - 2013
ISBN: 978-80-7449-201-3

Crew (2013) 978-80-7449-201-3 206

Do hry vstupují nové postavy a začíná nové kolo smrtící hry na kočku a na myš. Light má, zdá se, všechno pod kontrolou, ale přicházejí další protihráči. Inteligentní, záhadní a nebezpeční. Ale Light se nedá zastavit. Má svůj cíl. Být bohem nového, dokonalého světa. (Založil/a: Eli.)

togaf
  12. 2. 2014, 15:11
Obsahuje spoiler spoiler Už se v těch písmenech a záměnách a nahradnících ztrácímím. M., N., mrtvý L., nový L., Kira, Light...Po smrti L měla tahle série skončit. Kira jako utopický vládce ve světě bez zločinců - to by se mi líbilo.
Desmond
  3. 2. 2014, 13:52
KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY. Tak si říkám, že série Death Note měla skončit smrtí L a následným Kirovým vzestupem nebo pádem. Tohle natahování mi přijde umělé. Nemá to ty grády jako předchozí díly. Nevím, kolik má série dílů v originále, doufám ale, že spěje ke zdárnému finále. Jinak totiž může skvěle nastartovaný Zápisník smrti odejít do kytek. Což bych nerad.