J'adore New York

J'adore New York

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-2916-2

Mladá fronta (2013) 978-80-204-2916-2 312

Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní advokátní firmy, aby získala zkušenosti, mohla se stát partnerem a postoupit tak dále v budování kariéry. Navzdory zákulisním intrikám, permanentnímu stresu a náročným klientům si Catherine dokáže pobyt na Manhattanu zpestřovat nákupy ve značkových buticích, večeřemi s kamarádkami v luxusních restauracích a především vztahy s více či méně perspektivními muži. Představovala si však svůj opravdu takhle? (Založil/a: alča87)

teite
  19. 9. 2014, 21:14
Zpočátku se mi líbil popis hektického života právničky, pak už to ale začalo být dost nudné, a jelikož vztahová linie zas byla příliš skokovitá, považuji knihu víceméně za ztrátu času.
nataliethomp
  8. 12. 2015, 20:25
Rozhodně knihu nepovažuji za ztrátu času, sice se autorka příliš věnuje pracovní náplni hlavní hrdinky, ale o to víc se čtenář sžije s tím, co prožívá. Kniha zhruba v polovině nabírá spád a hrdinka se dostává do poněkud vtipných a nečekaných situací, které rozhodně stojí za to si přečíst.
welink
  26. 6. 2014, 9:43
Dobrá oddechovka. Nenáročné čtení, měla jsem ji sebou na dovolené. Líbilo se mi jak autorka popisovala prostředí knihy, člověk se dokázal do děje vcítit. Je zde převážně popisována kariéra Catherine, na milostný příběh je zaměřený méně, alespoň mě to tak připadlo. Ale jako čtení na dovolenou, dobrý.