Euromedia Group - 2015
ISBN: 9788087543597

Euromedia Group (2015) 9788087543597
Ikar (2013) 978-80-249-2281-2 360

Mischa Kennonová je perfekcionistka. V práci ve svém tetovacím salónu, při psaní erotických povídek, v péči o své platinově blonďaté vlasy. Žena, která má věci pevně pod kontrolou. A která to tak má ráda… Dokud nepotká na zásnubním večírku své nejlepší kamarádky Dylan zelenookého Connora Gallowaye, jehož autoritativnosti je těžké nepodlehnout. Jenomže pokušení podvolit se, jak Mischa s překvapením zjišťuje, ji začíná velmi lákat… Třetí díl z volné série BDSM erotických romancí, jejíž první díl Hrana touhy proslavil Eve Berlinovou po celém světě. (Založil/a: alča87)

Eve Berlin Eve Berlin

VerenaLord
  17. 1. 2017, 14:32
Proboha tohle by mělo být trestné. Čtení takové knihy je na vlastní nebezpečí. Jednotlivé díly mi přijdou téměř jako přes kopírák, děj žádný, nic se tam neděje, nic se nikam nevyvíjí.
Lucy Sisk
  1. 11. 2015, 21:50
Řekla jsem si, že nebudu soudit podle první knihy, kterou jsem od ní četla (Hrana touhy). A tak jsem se do toho pustila a bylo to - proboha! Větší děs jsem v životě neměla v ruce. Ani jsem to nedočetla, skončila jsem po pár prvních stránkách. Uchování zdravého rozumu je na prvním místě.
Adri-Anna
  11. 3. 2014, 12:07
Úplně by stačila jenom jedna hrana, protože tahle už byla zcela obroušená. Našly se tam dobré kapitoly, ale jinak je to opakování předešlých dílů.