Euromedia Group - 2015
ISBN: 9788087543597

Euromedia Group (2015) 9788087543597
Ikar (2013) 978-80-249-2281-2 360

Mischa Kennonová je perfekcionistka. V práci ve svém tetovacím salónu, při psaní erotických povídek, v péči o své platinově blonďaté vlasy. Žena, která má věci pevně pod kontrolou. A která to tak má ráda… Dokud nepotká na zásnubním večírku své nejlepší kamarádky Dylan zelenookého Connora Gallowaye, jehož autoritativnosti je těžké nepodlehnout. Jenomže pokušení podvolit se, jak Mischa s překvapením zjišťuje, ji začíná velmi lákat… Třetí díl z volné série BDSM erotických romancí, jejíž první díl Hrana touhy proslavil Eve Berlinovou po celém světě. (Založil/a: alča87)

Eve Berlin Eve Berlin

Adri-Anna
  11. 3. 2014, 12:07
Úplně by stačila jenom jedna hrana, protože tahle už byla zcela obroušená. Našly se tam dobré kapitoly, ale jinak je to opakování předešlých dílů.
Lucy Sisk
  1. 11. 2015, 21:50
Řekla jsem si, že nebudu soudit podle první knihy, kterou jsem od ní četla (Hrana touhy). A tak jsem se do toho pustila a bylo to - proboha! Větší děs jsem v životě neměla v ruce. Ani jsem to nedočetla, skončila jsem po pár prvních stránkách. Uchování zdravého rozumu je na prvním místě.