Bezstarostný Frank

Podtitul: Tajemník Pekelných Andělů

Bodyart Press - 2013
ISBN: 978-80-87525-20-3

Bodyart Press (2013) 978-80-87525-20-3 178

PEKELNÍ ANDĚLÉ byli vytvořeni PEKELNÝMI ANDĚLY. Od počátku si vytvořili vlastní žebřík, který používají k cestě na vrchol. A nyní, když jsme na vrcholu, naše vlajky vlají ve větru. A takhle to i zůstane, protože smrt už je s námi. Co se týká demonstrantů za mír jako jsou Ken Kesey, Allen Ginsberg a ostatní, nevzhlížíme k nim. Pokud k někomu vzhlížíme, tak sami k sobě - nezáleží na tom, co se kde říká - takhle funguje mysl Pekelného anděla. Jak říkáme - jeden za všechny a všichni za jednoho. Budeme tu navěky a to víme. Nemusíme věřit - my víme. FRANK REYNOLDS se stal členem Pekelných andělů v roce 1961. Svoje rané dětství strávil v Ozarských horách a ve třinácti letech byl poslán do reformní školy ve státě Washington a poté ho jeho sestra přivedla do Kalifornie. Od té doby žil převážně v San Franciscu a jeho okolí. Hraje na harmoniku, maluje a píše poezii. MICHAEL McCLURE, „posluchač“ při sezeních s Frankem Reynoldsem je americký básník a dramatik, jehož hra The Beard (Plnovous) slavila úspěch v New Yorku. Mezi jeho knihy patří Hymns to St. Geryon, The New Book / A Book of Torture a Dark Brown. (Založil/a: alča87)