Pokušení

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-410-1

CooBoo (2013) 978-80-7447-410-1 200

Přátele z Kruhu, který pro Cassie představoval rodinu a bezpečí, posedli duchové zlých předků, a to včetně Adama. Musí se ponořit do své temné stránky, aby vůbec měla naději je zachránit. Najde však nečekaného spojence, jehož síla a láska pro ni budou oporou, ale zároveň břemenem, které ji bude svazovat a pokoušet víc než kdy dřív. Podaří se Cassie zůstat věrná své pravé lásce, nebo podlehne pokušení? (Založil/a: alča87)

Aubrey Clark Aubrey Clark

jarcaburca
  5. 4. 2014, 11:05
Řekla bych, že je to nejlepší díl této série. Byl hodně akční, napínavý, takže nebylo problémem sledovat děj. I ten nápad zařadit k problémům Kruhu ještě Cassiiny předky mě docela nadchnul, příběh byl hned zajímavější.
Demisha
  27. 9. 2016, 12:28
Nejspíš nejlepší díl celé série, přestože první tři díly a poslední tři díly napsala jiná autorka. Líbil se mi děj, rozporuplná postava Scarlett, Nickův příběh a především konec, který to dokonale trumfnul. =)