Smlouva s Evou

Originální název: Smlouva s Evou

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-3143-1

Mladá fronta (2013) 978-80-204-3143-1 320

Po velkém úspěchu prvotiny Smlouva s Adamem přichází autorka, jež i nadále zůstává skryta pod rouškou anonymity, s pokračováním svého vášnivého příběhu o Adamovi a Evě… Chcete se dozvědět, jak se bude po prodělaném milostném karambolu vyvíjet bouřlivý vztah mladé učitelky s otcem jejího žáka? Sotva se Adamovi podaří Evu přesvědčit, aby mu odpustila, objeví se nečekaná komplikace a jedna krize střídá další. Je jejich vzájemné pouto natolik pevné, aby společně překonali všechny překážky, které se jim staví do cesty, nebo se jejich cesty znovu rozejdou? Jakou roli v tom sehraje žárlivost? Nenaruší jejich sexuální život Evin strach z dalšího Adamova záchvatu? Nebo už Adam tentokrát udrží své emoce pod kontrolou a vše nabere nový směr? Stranou nezůstávají ani osudy Eviných kamarádek. Splní se Šárce její sen o lepším životě? Podaří se Heleně nahlédnout pod pokličku svých problémů? Život není jednoduchý ani v románu, a tak přináší řadu nečekaných zvratů…

Smlouva s Evou je pokračováním erotického bestselleru Smlouva s Adamem. (Založil/a: Žaneeetkaa)

Jitka Volfová Jitka Volfová

Bajusik
  15. 9. 2015, 17:28
Po velkém úspěchu, no nevím... Tak nějak jsem začala číst druhý díl spíše ze zvědavosti, co ještě je schopna autor/ka vymyslet. Dle mého se to točí pořád dokola. Nic překvapujícího. Dočtu ze zvědavosti ještě i třetí díl, ale že by mě to nějak nadchlo se říct nedá