Průvodce partnerským vztahem

Průvodce partnerským vztahem Originální název: Průvodce partnerským vztahem

Grada - 2008
ISBN: 978-80-247-2054-8

Grada (2008) 978-80-247-2054-8 128

Je to již velmi dávno, co se většina z nás řídila příkladem předků. Do obyčejných lidských věcí dnes vstupují věda a výzkumy, přičemž výjimkou není ani partnerský život. Během jediného lidského života zažijeme často několik dlouhodobějších vztahů, mnoho lidí vychovává vlastní i nevlastní děti, dojíždí za prací či mají partnera z jiného kulturního prostředí. Ve vztazích se tak někteří z nás ocitnou na rozcestí, kde váhají, kam se dát. Postůjte tedy chvíli na místě, rozhlédněte se a v klidu se poté rozhodněte, jakým směrem se dáte. Publikace se zaměřuje právě na tyto situace, které partnery i jejich okolí přivádějí na ony pomyslné křižovatky. Přináší postřehy z praxe psychoterapeutů, manželských poradců, zkušenosti i názory mnoha odborníků. Naším cílem bylo poukázat na více možností, jak vidět těžké životní situace, a posílit pochopení pro odlišnosti lidských životů. Doufáme, že vám tato kniha přinese mnoho inspirace a přispěje ke zlepšení vašeho partnerského života. (Založil/a: alča87)