Když chlapa honí mlsná

Když chlapa honí mlsná

Podtitul: aneb Příběhy sexuálních loudilů

Originální název: Když chlapa honí mlsná

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-905050-2-5

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-905050-2-5 200

Adam kdysi vyfasoval jablko a s ním i Evu. Muž doby pravěké si k mamutovi ulovil ženu. Rytířské dobývání ženské náklonnosti se vytratilo jakožto rytíři samotní. Uspěchaná doba dnešních let se promítá v rychlosti dnešních námluv i rozchodů. Chuťové buňky při pití nápoje Lásky jsou mnohdy totožné s buňkami chutí gastronomických – někdy je to jen touha ochutnat něco nového, jindy jdeme cíleně za něčím, co máme vyzkoušené a co nám chutná, mnohdy se nasytíme jen proto, abychom nestrádali hladem. V této knize nahlédneme do mysli těch, kteří se rozhodli nebýt sami. O lásce a vztazích těch dvou bylo již mnohé napsáno. Láska má svá pravidla, která jsou v rámci času neustále měněna. Láska má svá úskalí, která mnozí nevidíme, protože je vidět nechceme. Láska, ať je jakákoliv, vždy je založena na vztahu, záleží jen na nás, jak silný, emotivní, skutečný a pravdivý je. Láska má mnoho podob, ale v jednom je stejná : je to vždy o nás (Založil/a: alča87)

Eva Panušová Eva Panušová