Přečti si mě

Přečti si mě

Podtitul: Vše co potřebujete vědět o vagině a vulvě

PRAGMA - 2011
ISBN: 978-80-7349-278-6

PRAGMA (2011) 978-80-7349-278-6 256

Je to kniha, na jakou jsme si v životě vždycky přály narazit. Je určena každému, kdo má vulvu, miluje někoho s vulvou, přišel na svět vaginou, nebo ho k těmto partiím přitahuje jen čistá zvědavost. Autorky, Debby i Vanessa, pracují v Centru podpory sexuálního zdraví na univerzitě v Indianě a obě se věnují výzkumu ženských genitálií. Svou prací a osvětovými snahami se snaží lépe porozumět rozmanitým způsobům, jakými se o ženských genitáliích mluví (nebo nemluví) a snaží se pomoci ženám i mužům pochopit, jak důležitá je tato část ženského těla, co se týče zdraví, sexu, potěšení, kultury a umění. Vyzvou vás na cestu, jež bude plná neobvyklých kombinací empirického výzkumu, bizarního humoru a vyrábění maňásků vulv. Stránky knihy jsou plné zábavných, povzbuzujících, překvapujících a někdy i odvážných příběhů od žen a mužů po celém světě ve věku od osmnácti až do osmdesáti. Autorky vybraly příběhy, které nejlépe představují spletitost toho, co znamená žít život s těmito částmi těla: Přijmout to, co o jejich tělech říkají mladým dívkám rodiče a kamarádi, sledovat milence, jak na vulvy a vaginy reagují, a zažít, jak se tyto části těla mění během menstruace, po porodu nebo jak žena stárne. (Založil/a: alča87)

#sex  #zdraví  #vztahy