Cesta k ženskému orgasmu

Cesta k ženskému orgasmu Originální název: Cesta k ženskému orgasmu

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 859-41-691-7011-4

Nezjištěno / Jiné (2012) 859-41-691-7011-4 34

Ženské tělo skrývá mnohem víc tajemství, než to, co se učíme v rámci školní docházky. Dokonce ani studentky lékařských oborů či porodnictví mnohdy netuší, jak vypadá anatomie nejcitlivějších ženských částí. Možná máte pocit, že o svém těle už vše víte a že to, jak umět sex, máme v genech. Ve skutečnosti se ale umění milování i sebepotěšení potřebujeme učit jako jakékoli další dovednosti. Chcete-li poznávat přirozenou cestu k rozvoji ženství, jehož součástí je i vzrušení, máte v ruce unikátní učebnici funkční ženské anatomie a sebepotěšení nejen pro ženy, kterou vás provede první česká sex koučka Julie Gaia Poupětová. První DVD Porozumíte tomu, jak vlastně funguje v našem těle orgasmus a dovíte se, proč vám snaha o vaginální orgasmus možná brání v tom rozvíjet ty opravdu silné stránky vlastního těla. Zjistíte, že naše smysly a jejich citlivost jsou klíčem k silnějším a pestřejším zážitkům v erotice. Dovíte se také, proč je rozvoj citlivosti tak důležitý a jak potlačování senzitivity zabraňuje tomu, po čem v erotice často toužíme. .. Na druhém DVD pochopíte, že umění sebemilování není přirozeně součástí naší genetické výbavy. Naopak, dovednosti sebepotěšení se nejen můžeme, ale i musíme učit a to nám dává možnost postupně rozvíjet například ženskou ejakulaci či lepší prožitek vlastního orgasmu. Po malých krůčcích zjístíte, jak nejen posilovat, ale i uvolňovat pánevní dno. Dovíte se, jakým způsobem používat vibrátory tak, abyste rozvíjely citlivost svého těla. Všechny dovednosti z prvního i druhého DVD budete moci využívat nejen při cestě ke svému prvnímu orgasmu či objevování citlivých míst svého G-bodu, ale i při milování se svým partnerem či jako inspiraci k novým hrám ve vašem vztahu. (Založil/a: alča87)

#sex  #zdraví  #vztahy