Dvě pravdy a lež

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-426-2
Počet stránek: 2008

BB art (2013) 978-80-7461-426-2 2008

Můj vrah je stále na svobodě…
Dva měsíce předtím, než jsem zemřela, zmizel bratr mé nejlepší kamarádky. Kam nebo proč Thayer odešel, nemám tušení, ale vím jistě, že to byla moje vina. Za svého života jsem dělala spoustu strašlivých věcí, kvůli nimž mě lidé nenáviděli, a možná jsem dokonce někoho vyprovokovala k vraždě. V zoufalé snaze vypátrat vraha moje
znovunalezená sestra-dvojče Emma předstírá, že je já, a luští mnohé záhady, které jsem po sobě zanechala – můj tajný deník, zamotaný milostný život, nebezpečné kanadské žerty Hry lží, kterou jsem hrála. Podařilo se jí odhalit nejskrytější tajemství mých kamarádek, ale zatím neměla příležitost zašťourat v Thayerově minulosti – až teď. Thayer se vrátil a Emma sebou musí hodit, aby zjistila, jestli chystá pomstu… nebo
už ji vykonal.
Shepardová nechává děj nadále odvíjet, přičemž odhaluje další povahové rysy dvojčat, jen stopy pořád nikam nevedou a vrah stále uniká. (Založil/a: TeJoUsHeK)

včelka
  6. 2. 2015, 14:45
Tuhle sérii jsem po minulém (druhém) díle začala mít celkem ráda, takže jsem na další díl byla zvědavá...
Kniha se čte opravdu rychle, má poměrně krátké kapitoly, což mi vyhovuje. A těch 200 stránek přečtete coby dup. :)
Ale musím však říct, že tento díl byl o trošku slabší. Proto odebírám od minule jednu hvězdičku a doufám v lepší zítřky. :)