Oči dokořán

Oči dokořán

Podtitul: Aféra Blackstone lll.

Originální název: Eyes Wide Open
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-760-9

Baronet (2013) 978-80-7384-760-9 328

Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží – společnou budoucnost? (Založil/a: TeJoUsHeK)

Adri-Anna
  27. 2. 2014, 19:06
Inteligence hrdinek erotických románů klesá prudce dolů :-D Když ženská nepozná, že je těhotná, je tu naštěstí dokonalý muž, který to vypátrá za ni :-D Tuhle knihu, jako i předešlé díly, může vaše knihovna klidně postrádat :-)
Evelýny
  23. 1. 2015, 19:25
To, že jsem se dopracovala až ke třetímu dílu nechápu. Moje naivita zřejmě ve skrytu duše čekala zázrak. Ten se však nekonal. Takže u mě naprostý propadák a do žádné knihy této autorky již nejdu.