Zombie z Marvelu

Zombie z Marvelu Originální název: Marvel Zombies
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 136

Vítejte v děsivém a šokujícím světě marvelovských zombií! V alternativní verzi komiksového světa, ve které byli všichni hrdinové planety změněni v lidožravé zombie. Zakrátko už na Zemi nezbyl ani jeden živý člověk... a živí mrtví se musí začít poohlížet po novém zdroji potravy. Naštěstí právě v ten čas přilétá Silver Surfer. Je možné, že jeho příchod poskytne všem potřebnou příležitost?! (Založil/a: NinadeL)

Gustik5
  30. 6. 2014, 20:53
Nesmírně zábavné, plné černého humoru a groteskní brutality, včetně bezpočtu vtipných narážek. Celkově se jedná asi o jeden z nejzábavnějších komixů, co jsem kdy četl. Už jen pro originální nápad autora Živých mrtvých vzít nejznámější hrdiny a antihrdiny MARVELU a udělat z nich krvelačné zombie. A mnou neočekávaný konec to celé jen umocnil. K naprosté spokojenosti mi tu chyběl jen Deadpool v zombie verzi... :D
NinadeL
  4. 5. 2014, 21:46
Roztomilost Marvel Zombies 1-5 v jedné knize. Kromě epických obálek, které jsou variací na klasické náměty v zombie světě nabízí tento díl UKK zajímavou exkurzi do světa, ve kterém se čtenář pobaví a knihu neodloží až do jejího sladkého konce. Nejmilejší jsou samozřejmě střípky ze života Americy (bez mozku) a Red Skulla (bez těla).