Odhalená

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-876-2

Domino (2013) 978-80-7303-876-2 256

Splní se sukubě Georgině v posledním dílu série to, o co celou dobu usilovala?

Georgina Kincaidová měla celou věčnost na to, aby se naučila rozumět mužům, ale oni ji stále dokážou překvapit. Tak třeba Seth Mortensen, muž, který riskoval duši, aby se mohl stát jejím přítelem.

Georgina to nemá lehké ani v jiných ohledech: její ďábelský nadřízený ji nutí, aby na sebe i nadále brala různé podoby a plnila základní povinnosti sukuby. A teď ji navíc vyslal do Las Vegas, města hříchu! Proč mu tolik záleží na tom, aby Georgina odcestovala ze Seattlu – a tím pádem i od Setha?

Pochybnosti už mají i Georginini spojenci. A ona sama? Ví, že patří k nejlepším sukubám, ale pokud by se jí podařilo nalézt způsob, jak se stát normální ženou, určitě by toho využila. Ať to stojí cokoli. Chce se vyhnout jen jedinému riziku: že by ohrozila muže, pro kterého to všechno podstupuje... (Založil/a: PeckaMl)

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 21:53
Georgina je určitě skvělá postava a takový konec se mi pro ni hodil, zvlášť poté, co jí řekl Seth, když se s ní rozešel. To mě zasáhlo, bylo to jako facka.
Vikyna
  28. 5. 2014, 20:49
Krásné a důstojné zakončení celé série. Jsem moc ráda za to, jak to všechno dopadlo, i když chápu, že někomu to může přijít až jako přehnaný happy end. Jeden díl vedle druhého jsem si opravdu užila! :)
SPOILER!
Jediné, co mě mrzí je to, jak dopadl Romanův příběh, protože jsem mu moc fandila. Je ovšem pravda, že soudě podle poslední "scény" to úplně tak beznadějně třeba nedopadlo a autorka nám nechala prostor pro naději :)
Katniss Lavender
  3. 4. 2014, 12:11
Super! Ani poslední díl mě nezklamal. Musím ale přiznat, že ten předchozí se mi líbil víc. No a jak už to s konci bývá, byl i tento předvídatelný, ale potěšující. Jsem ráda, že jsem si celou sérii přečetla a vřele doporučuji jako oddechové čtení... :-)
Lindsey
  7. 12. 2013, 23:38
SPOILER!: Achjo, konec další skvělé série. Příběh Georginy mě vážně zaujal, a tak jsem se nemohla dočkat posledního dílu. Popravdě mě rozluštění záhady okolo Georgininy smlouvy moc nepřekvapilo. Po pátém dílu mi bylo celkem jasné, že Seth je převtělením Kyriaka a právě jeho vzpomínky nebyly úplně vymazány. I tak se mi konec celé série moc líbil. Celou dobu jsem doufala, že Georgina skončí se Sethem, a jsem vážně ráda, že autorka zmínila i její vytoužené dítě :) Je mi ale líto Romana, takový konec si vážně nezasloužil. Taky mě trochu mrzí nedokončená dějová linka u Andrey. Z toho, že je jí "dobře" jsem moc nepochopila, jestli se nakonec vyléčila nebo šlo jen o dočasný stav. Každopádně bych knihu označila za velice vydařenou a určitě se k tého sérii v budoucnu vrátím.
Charrock
  29. 10. 2016, 22:25
Skvělá série knih. Richelle Mead je moje oblíbená spisovatelka a ani u této série nezklamala. Doporučuji!
Nikol.Linhart
  7. 10. 2016, 22:15
Tato kniha byla nejlepší z celé série. Kniha byla nejdříve ze začátku stejná jako předchozí, samozřejmě skvělá, ale ten konec podle mého překonal vše. Tato celá série se mi velice líbila, doporučuji :-) SPOILER! Akorát tedy to jak dopadl Roman, bylo to příšerné, v tu chvíli jsem nevěděla jestli být v šoku a nebo brečet, měla jsem ho ráda