Můj život s Mildou

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Malý princ - 2013
ISBN: 978-80-87754-12-2

Malý princ (2013) 978-80-87754-12-2 264

Kniha, jejíž autorkou je čtvrtá manželka Miloše Kopeckého, jednoho z nejvýznamnějších českých herců druhé poloviny 20. století, vypráví upřímně o pestrém i nelehkém soužití s proslulým bonvivánem a milovníkem žen, jenž sice dokonale zabezpečil rodinu, již miloval, ale zároveň své ženě netajil, že "vždycky byl na slečny, potřebuje takový být pro svou práci i psychické zdraví".

Smířit se s tím nebylo pro tanečnici Divadla ABC snadné. Navzdory mnoha peripetiím však vydrželo jejich bezmála třicetileté manželství až do hercovy smrti. "Už jen kvůli jeho těžké maniodepresivní psychóze bych Miloše nikdy neopustila," říká dnes autorka knihy. S milenkami svého muže komunikovala, ale také se přidávala na jeho stranu, když se s nimi rozcházel... Publikace přináší i dosud nepublikované snímky, jejich autorem je právě Miloš Kopecký. (Založil/a: Katniss Lavender)