Mléka

Mléka

Podtitul: Homeopatická materia medica a repertorium

Alternativa - 2013
ISBN: 978-80-86936-39-0

Alternativa (2013) 978-80-86936-39-0 824 Překlad: Ryba, Luděk, Hankeová, Zuzana

Obsáhlá publikace australské autorky a profesionální homeopatky zahrnuje všechny současné poznatky o homeopatickém působení mléka. Údaje čerpá z mnoha provingů jiných autorů, ze svých vlastních, z publikovaných klinických zkušeností a z vlastní dlouholeté praxe. Celkem obsahuje podrobný obraz dvaceti mlék, mezi jinými Lac Humanum (tento lék považuje za velmi často vhodný), Lac Delphinum, Lac Llama, Lac Maternum, Lac Equinum, Lac Leoninum, Lac Orystolagus, Lac Phoca, Lac Macropi, Lac Sullinum... ad. Značná část z těchto léků nebyla dosud v jiné homeopatické materii medice popsána. Více než polovinu publikace tvoří repertorium mlék, rozdělené přehledně podle kapitol, kde vedle tradičního dělení podle anatomie (Hlava,Zuby) nebo homeopatických kategorií (Generálie, Mysl) najdeme i kapitoly Miasmata, Témata, Sklony...

"Tato kniha je nejobsažnějším dílem o mlékách. Pomůže nejen těm, kteří provádějí výzkum mlék, ale učiní hlednání správného léku, u těch případů, kde je mléko k úvaze, mnohem snazším. Je to práce, kterou z celého srdce doporučuji."
Roger van Zandvoort (Založil/a: Laponka)

#zdraví