Paranormální svět

Paranormální svět

Podtitul: Můj život věnovaný hledání života po životě

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4078-7

Knižní klub (2013) 978-80-242-4078-7 288

Světově proslulého amerického lékaře Raymonda Moodyho čeští čtenáři dávno dobře znají. Jeho nejnovější kniha je fascinující autobiografií, v níž autor vyprávěním o svém dětství, komplikovaném vztahu s otcem, o studiích a zájmu o posmrtný život a slavné „zážitky blízké smrti“. S nebývalou otevřeností píše o svých zdravotních problémech, které ho přivedly téměř k sebevraždě, o svých nezdařených manželstvích i o setkáních s mnoha známými osobnostmi. (Založil/a: Laponka)

Matata123
  25. 8. 2016, 18:42
Nádherná kniha, která se četla skoro sama. Raymond Moody souběžně s popisem jednotlivých etap svého života vysvětluje, jak se dostal k výzkumům, ve kterých se zabýval zážitky blízké smrti a uvádí mnoho případů z praxe.
Doporučuji hlavně těm, kteří o této problematice ještě nikdy nic nečetli, a přesto tvrdí, že jsou to žvásty. Moody o všem uvažuje takovým způsobem, že se neupíná jen k jedné variantě, ale nabízí i jiná vysvětlení... a závěr, který z toho všeho vyvodíte, nechává jen na vás.