Dám si inzerát

Dám si inzerát

Podtitul: aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak složitá

Originální název: Dám si inzerát aneb Proč je cesta ke kamarádům či životním partnerům tak složitá

Albatros - 2004
ISBN: 80-00-01450-5

Albatros (2004) 80-00-01450-5 125

Kniha o hledání vhodného životního partnera a nesnázích, které toto hledání často provázejí.
Vyprávění o navazování partnerských vztahů, shánění lásky přes inzerát, seznámeních a rozchodech. Autorka popisuje fenomén navazování partnerských vztahů. Všímá si kdo, jak a koho si k sobě hledá. Popisuje příběhy konkrétních lidí, které mohou sloužit jako vzor pro povzbuzení, ale také (a to velmi často) pro poučení, případně jsou dokonce varováním. To vše doplňují základní rady pro všechny, kteří chtějí najít svoji životní lásku. I přes veškeré odstrašující příklady se snaží kniha vyznít pozitivně - hledejte lásku, šanci rozhodně máte; je však třeba se zbavit romantických iluzí, které nás nezřídka dovedou do slepé uličky. Pro zájemce o astrologii je na závěr přidán výklad výběru partnerů podle zodiakálních znamení. (www.mlp.cz) (Založil/a: al-ma)