Můj devátý dotek

Můj devátý dotek

Podtitul: Už nikdy nebude nic jako dřív

Originální název: Můj devátý dotek
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-905214-4-5

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-905214-4-5 292

Autentický, ryzí deník plný obrovského množství emocí. Diny, matka čtyř dětí, ztrácí svoji druhou polovičku, svého manžela, přítele, své druhé já. V jedinou chvíli, v jediný okamžik osud zasáhl a při nezaviněné autonehodě jí sebral muže. Na bedrech jí nechal velký dům se zahradou, zvířaty a kopu starostí. Deník Mirky Šimkové nám popisuje období dvou let probíhajících poté. Den po dni nám přibližuje události, myšlenky a pocity ženy, která i přes nepřízeň osudu jde za svou touhou žít dál a milovat, odráží se ze samého dna emocionální prázdnoty a nachází v sobě sílu věřit v život sám. (Založil/a: alča87)

Mirka Šimková Mirka Šimková

Dumbicek
  1. 3. 2016, 6:55
Nechci hodnotit styl psaní,protože v té situaci co byla ona se těžko píše. Kniha je k tomu, aby si člověk uvědomil, co v životě má a na co by neměl zapomínat a že to není samozřejmé to mít.Autorka má můj obdiv, že to zvládá tak jak to zvládá. Člověk si myslí, že už nemá síly to zvládat,ale pak vždycky nějakou tu sílu najde.
matylda86
  11. 5. 2015, 12:37
Hodně depresivní deník o smrti manžela, který zemřel při nehodě, kterou nezavinil. Samo o sobě smutné.