Sára. Kniha třetí

Podtitul: Mluvící sova je poklad

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-255-7

Synergie (2013) 978-80-7370-255-7 232

Další volné pokračování příběhů holčičky Sáry přináší spoustu nových, vzrušujících dobrodružství! Spolu se svým kamarádem Sethem získají novou kamarádku Anetu a těší se společně ze svého tajného místa ve stromovém domě.

Navíc vás Šalamoun, Sářin věčný přítel, učí, že je nepřirozené prožívat cokoliv jiného než šťastnou spokojenost. Tato kniha je zkrátka o objevování toho, jak se znovu vrátit ke svému přirozenému šťastnému já – za všech okolností! Tedy o tom, jak žít šťastný život a jak tuto šťastnou spokojenost sdílet s ostatními. (Založil/a: addelka)

Kočka modrá
  8. 2. 2014, 17:29
Četla jsem předchozí dva díly Sáry a musím říci, že s úctou a pokorou jsem se nesmírně těšila na ten třetí. To je čtení pro chvíle, kdy vás nikdo nebude rušit, protože se to čte jedním dechem. Je to jako být na masáži, mít horkou koupel nebo jakkoliv relaxovat. Šalamoun je tvor, do kterého je tak snadné se zamilovat a chtít ho mít doma. Dvě dějové linie, ta duchovní a ta dějová pro děti, dělají z této knihy čtivo jak pro děti, tak pro dospělé. A hlavně, podobně jako Malý princ, tato kniha se čtenářem zraje. POkaždé v ní najdete něco nového.