Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Sára. Kniha třetí

83%
4 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Sára. Kniha třetí

Podtitul: Mluvící sova je poklad
Nejnovější vydání:
Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-255-7
Počet stránek: 232
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Synergie (2013) 978-80-7370-255-7 232

Další volné pokračování příběhů holčičky Sáry přináší spoustu nových, vzrušujících dobrodružství! Spolu se svým kamarádem Sethem získají novou kamarádku Anetu a těší se společně ze svého tajného místa ve stromovém domě.

Navíc vás Šalamoun, Sářin věčný přítel, učí, že je nepřirozené prožívat cokoliv jiného než šťastnou spokojenost. Tato kniha je zkrátka o objevování toho, jak se znovu vrátit ke svému přirozenému šťastnému já – za všech okolností! Tedy o tom, jak žít šťastný život a jak tuto šťastnou spokojenost sdílet s ostatními. (Založil/a: addelka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Kočka modrá
  8. 2. 2014, 17:29
Četla jsem předchozí dva díly Sáry a musím říci, že s úctou a pokorou jsem se nesmírně těšila na ten třetí. To je čtení pro chvíle, kdy vás nikdo nebude rušit, protože se to čte jedním dechem. Je to jako být na masáži, mít horkou koupel nebo jakkoliv relaxovat. Šalamoun je tvor, do kterého je tak snadné se zamilovat a chtít ho mít doma. Dvě dějové linie, ta duchovní a ta dějová pro děti, dělají z této knihy čtivo jak pro děti, tak pro dospělé. A hlavně, podobně jako Malý princ, tato kniha se čtenářem zraje. POkaždé v ní najdete něco nového.