Co skrývá duše

Co skrývá duše

Podtitul: Skrytí obyvatelé duše a jak rozhodují o našem životě

Maitrea - 2013
ISBN: 978-80-87249-60-4

Maitrea (2013) 978-80-87249-60-4 215

Autorka přišla při zkoumání vnitřního světa člověka na celou řadu „vnitřních obyvatel“. Považuje lidské Já za nahromadění autonomně jednajících zdrojů vůle. Tímto jsou konflikty samozřejmě předprogramovány. Protože každý jedinec chce žít a pokud možno zcela svým specifickým způsobem.

V této knize vyprávějí tři ženy, jak s pomocí metody individuální systemiky prozkoumaly svoje vnitřní společenství. Všechny byly překvapeny realitou, že se v jejich vnitřním světě nachází skrytý prostor, do kterého ustoupili ti nejvíce nezávislí a s nejsilnější vůlí, aby jim odtud řídili jejich život. „Skrytí obyvatelé“ už nechtějí žádný kontakt s lidmi a životem, už nikdy nechtějí být zklamáni, nikdy více oběťmi či těmi, kteří prohráli. Setkání s absolutním Ne skrytých obyvatel popisují tyto tři ženy jako existenciální zkušenost, která vedla k obohacení a dalšímu vývoji jejich lidského bytí. (Založil/a: Eli.)

Biodynamik
  13. 11. 2013, 18:27
http://magazin.maitrea.cz/tajemny-vladce-uvnitr-nas-odhal-se/ článek, ve kterém je i pozvání na seminář Veety Wittemannové. Koná se již 23. až 24. listopadu 2013.
článek s Artho Wittemannem o tom, koho v sobě skrýváme a na jakých kontinentech...