Neuhnu z cesty

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Netopejr - 2013
ISBN: 978-80-87044-55-1

Netopejr (2013) 978-80-87044-55-1 145

Nedávný boj o prezidentské křeslo, jenž ze začátku snad ještě mohl připomínat čestný souboj duelantů, kteří kolem sebe krouží se zbraněmi, snaží se jeden druhého zasáhnout a zvítězit, ale dodržují pravidla čestného souboje, se překvapivou rychlostí zvrhl v bitku, kde jedna strana nejenže bojovala nepovolenými zbraněmi, ale létaly i tvrdé údery pod pás; některé bohužel tak drtivé, že následky se projevují ještě dnes, v další volbě, před kterou nyní stojíme. A právě proto jsme se rozhodli o tom všem promluvit, právě proto vznikla tahle kniha.
V nejrůznějších médiích už toho sice zaznělo až dost, ale právě pro to množství překrývajících se a mnohdy zcela rozporných a nepravdivých informací, kterých se čtenářům, divákům či internetovým uživatelům dostávalo, zde stručně a přehledně mapujeme cestu Karla Schwarzenberga od samého počátku kampaně přes její nejzajímavější události až po vyhlášení výsledků druhého kola prezidentské volby (a ještě o kousek dál). (Založil/a: Barabura)

prkali
  4. 6. 2016, 11:12
Pěkné, stručné, přehledné připomenutí, jakým způsobem se odporný lidský zmetek Miloš Zeman vysápal na stolec prezidentský. Pro mě stále živá rána, která se nemůže nikdy zhojit. 2,7 milionu mých spoluobčanů jsou buď hlupáci nebo mají divně pokroucené morální principy (např. pojem slušnost vůbec neznají nebo pro ně nemá žádnou hodnotu)...