Kreslený svět podle Annie

Mladá fronta
ISBN: 978-80-204-2824-0

Mladá fronta 978-80-204-2824-0 192

Anotace
Šestnáctiletá Annie se s rodiči přestěhovala z Virginie do New Yorku a připadá si ztracená. Nikoho nezná, s rodiči si příliš nerozumí. Podaří se jí získat v tak velkém městě kamarády? A hlavně najít svou vlastní cestu?
Po vzoru své babičky, která byla výtvarnice, si Annie koupí skicák a začne svoje pochybnosti a trápení svěřovat jeho stránkám. Postupem času díky svým kresbám získává na sebevědomí, učí se být otevřenější k přátelům, najde jistotu, že má svými obrázky co sdělit, sblíží se s rodiči a přestane se bát být sama sebou.
Výjimečný komiks, v němž se text a ilustrace dokonale doplňují. (Založil/a: Rosie5)

hous.enka
  15. 7. 2016, 10:51
Komiks je tedy cílen na jinou cílovou skupinu, než jsem já, přesto si myslím, že těm patnáctiletým holkám, co si často připadaj samy a že jim svět nerozumí, by se mohl líbit. Myslím, že zvláštností tohohle komiksu je lyrická kresba, která se obvykle v komiksech příliš nevyskytuje (pro tu lyričnost dodávám jednu hvězdu).