První hrob napravo

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BETA Dobrovský - 2013
ISBN: 978-80-7306-557-7

BETA Dobrovský (2013) 978-80-7306-557-7 352

Charley Davidsonová je soukromá detektivka, moderní žena s běžnými starostmi a problémy. To ovšem jenom na první pohled … Ve skutečnosti se narodila jako bytost s nadpřirozenými schopnostmi, která dokáže vstoupit do světa zesnulých. Zemřelé vidí všude kolem, může se jich dotýkat a oni jí pomáhají s řešením případů. Všechno je o to složitější, že vyšetřovatelku sleduje tajuplný muž, „syn Satanův“, jehož šarmu Charley nedokáže odolat. Kdo je ten záhadný hrdina, o kterém se jí zdají sny plné vášně? Je vůbec živý, nebo je mrtvý? A co by se stalo, kdyby mu podlehla? (Založil/a: Kriztyna)

anishta
  6. 4. 2015, 13:55
Miluji hlášky Charley Davidsonové! Hned jsem si hlavní postavu oblíbila. Příběh mě taky celkem rychle a dost vzal, ale i kdyby ten příběh stál za prd, tak Charley to vše zachrání. Často jsem se chechtala a hned přecházím na další díl. :D
Katniss Lavender
  21. 6. 2016, 0:21
Tak tahle kniha je pro mne překvapením roku! Říkala jsem si, že by nemusela být špatná, ale že bude tak skvělá, na to jsem se tedy ani neodvažovala pomyslet! Dle mého názoru je v knize naprosto geniální styl humoru, miluju sarkasmus a hlavní hrdinka jím nešetří... Snoubí se tu hned několik žánrů, které jsou do sebe perfektně propletené, nikdy by mě nenapadlo, že to vůbec jde! Jsem naprosto unesená a hned se pouštím do dalšího dílu!
LencaF
  17. 5. 2016, 12:34
Kniha je čtivá a vtipná, nic moc mrazivého, což je škoda. Sice dávám jen tři hvězdy, ale to kvůli srovnání s jinými knihami. třeba se neubráním srovnání s Hřbitovní královnou. Ta byla o dost "hlubší". Tady mi děj přijde trošku takový povrchový. Ale třeba se propojí různé spojitosti v dalších dílech. Škoda že to vypadá že se u nás s díly od 4 a výš nesetkáme :-(, protože i když mě vyloženě nenadchla, další díly si určitě přečtu.
Nuviel
  22. 1. 2016, 20:09
Příliš mnoho "humoru" za každou cenu, stejně tak přemíra hlášek za každou cenu. Bohužel čeho je moc, toho je příliš. Do toho plytká linie s Reyesem. Stíhačka Cookie, která slouží pouze k věčnému opakování již zjištěných informací. Kniha spíše zklamáním.