Realitní kuchařka

Realitní kuchařka Originální název: Realitní kuchařka
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Praktický rádce na trhu s nemovitostmi v České republice. Kniha poprvé odhaluje tajemství toho, jak si i s málem může každý začít tvořit finanční nezávislost. Představuje konkrétní návody a rady, jak efektivně hledat a nabízet nemovitosti. A jak si zjednodušit život díky internetu. (Založil/a: Lucielle)

Lucielle
  20. 10. 2013, 20:31
Mě osobně kniha velmi nadchla, protože se jedná zřejmě o první takovou knihu svého druhu u nás v ČR. Pokud hodláte investovat peníze a nevíte kam a do čeho, určitě si tuto knihu přečtěte a otevřete se možnostem, o kterých jste zřejmě vůbec neuvažovali. I já sama ze své profesní pozice mohu potvrdit, že dobrá investice do nemovitostí, jsou dnes nejlépe uloženými penězi s nejvyšším zhodnocením.
Jiří Van
  25. 11. 2013, 23:02
Pro všechny, kdo nemají kde bydlet nebo bydlí ne zrovna ideálně. I pro ty, kteří chtějí investovat do nemovitostí ukazuje způsoby, jak začít, čím se řídit, na co si dát pozor. Velmi zdařilé. Autorce musím velmi poděkovat, protože mě opravdu hodně namotivovala. Knížka je jedním slovem senzační!
souhlaím s paní Lucielou, dlouhá léta se nemovitostmi zabývám, ale nic podobného jsem zatím neviděl. Respektive je mi jasné, že se nejedná o nic nového, ale vůbec poprvé to někdo napsal a poskytnul veřejnosti a je to tak velmi správně.
Linda Hudečková
  18. 11. 2013, 21:35
Doporučuji. Knížka mi velmi pomohla ušetřit peníze při nákupu bytu. První kapitola je navíc ke stažení zdarma na webu www.realitnikucharka.cz , což není u českých autorů běžné. Opravdu skvělá!