Obnažená

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5714-0

Moba (2013) 978-80-243-5714-0 252

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech.

Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste.

Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě... (Založil/a: mitulka)

Nnelly
  27. 11. 2013, 9:36
autorka toužila stát se spisovatelkou a jak na to...? Okopírovala příběhy ostatních jako mnozí před ní a znovu se povedlo, kdybyste vyměnili jména "Grace" a "Jonnathan" pomalu za kohokoliv, dostane další desítky stejných klišoidních, nenápaditých knih s naivní husou a arogantním milionářem.
Ovšem čte se to příjemně, děj tam je (dokonce trvá i pár týdnů O..o) a najde se i dost popisů kýžených prasečinek, bez kterých by to nešlo.
silvaren
  16. 12. 2013, 10:03
Poté, co autorka roztrhla příběh na dva, zřejmě aby na tom vydělala víc, pokračuje v laciných klišé. Naštěstí se více ke slovu dostávají vedlejší postavy a příběh přestává být založen pouze na sexu, vztah Grace a Jonathana však nikoli. Sexuálních scén už naštěstí není tolik, jejich popis se však od prvního dílu nezlepšil. Ať je Jonathan sebevíc sexy, opravdu jsem se Grace divila, co na něm vidí. Když už Grace opravdu nemůže jinak, použije mozek, uspěchaným koncem to však autorka zase pošle do kytek.
mitulka
  5. 12. 2013, 11:54
Narozdíl od prvního dílu zde bylo více děje, o něco méně sexu, ale za sebe můžu říct, že jsem si čtení opravdu užila. Kniha skončila relativně uzavřeně, nicméně těším se na další díly.
Camillque
  21. 12. 2013, 17:02
zklamání, úplně zbytečné pokračování, hlavní hrdinové na \"přesdržku\" :-)... nudné a zdlouhavé, předvídavé