Kouzlo Vánoc

Kouzlo Vánoc

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-421-7

BB art (2013) 978-80-7461-421-7 288

Ve své první povídkové knize vypráví Cathy Kelly poutavé příběhy mnoha pozoruhodných hrdinek, v nichž zaručeně poznáte samy sebe nebo své blízké. Zažila to každá z nás, takové běžné všední trable i vážné situace, ať je to nevítaná vánoční návštěva, na kterou se ani trochu netěšíte, soupeření se sestrou, nedorozumění s matkou, smutek, když nám zůstane prázdné hnízdo, nenaplněná touha po dítěti, radost, kterou si odpíráte, samota po bolestivém rozchodu nebo zrada kamarádky.

Cathy Kelly své hrdinky líčí s hlubokým pochopením, s laskavostí, moudrým nadhledem a humorem. (Založil/a: mitulka)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:40
Odpočinková kniha,s nádhernou obálkou,příběhy,které vám zanechají na tváři úsměv a také jsou některé poučné si myslím (jako například dělat věci podle sebe a ne jak vás je nutí dělat ostatní:)),rozhodně stojí za předčtení,a do takových pozdních zimních odpolední až večerů je jako dělaná:)