Tahle píseň ti změní život

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-416-3

CooBoo (2013) 978-80-7447-416-3 248

Elisa Dembowská si ve srovnání se svými vrstevníky odjakživa připadá jako mimoň. A pak se jednoho dne rozhodne, že udělá všechno pro to, aby se to změnilo. Celé prázdniny na sobě dře – čte správné časopisy, dívá se na správné seriály, dokonce si i zásadně obmění šatník, jen aby hned první den školy zjistila, že se snažila zbytečně. Že i kdyby na sobě pracovala sebevíc, nezmění to, jaká je uvnitř, a že to její spolužáci vždycky poznají a stejně se s ní nebudou kamarádit. Ale co s tím? Můžete se sebou něco udělat, aby se z vás stal spokojený mimoň? (Založil/a: Lopatka)

včelka
  25. 6. 2015, 18:02
Po neslaném nemastném začátku jsem byla celkem skeptická, protože Elisa mi moc sympatická nebyla... Já sama jsem v její situaci asi spíše nebyla, takže jsem se nemohla vžít do jejího života a pochopit její pocity.
Ale asi od padesáté stránky se to zlomilo a já si knihu užívala a viděla v ní to poučení a myšlenku, kterou měla vzbuzovat. Takže nakonec velmi dobré počtení.. Třeba na léto. :)
sallyhec
  28. 9. 2016, 12:14
Ze začátku jsem si nemyslela, že by v sobě tahle kniha mohla mít něco víc. Ale když jsem pomalu, ale jistě přelouskávala její stránky, začala jsem chápat. Chápat, že příběh, který nám autorka naservírovala, je skutečný. Chápat, že ne všechno je takové, jaké bychom chtěli. Chápat, že se nezměníme, i když bychom chtěli. Chápat, že se pleteme naprosto ve všem. A třebaže se tímto hodnocením pletu i já, je mi to jedno. Tato knížka v sobě má víc, než bychom řekli, a už pro mne se stala tou nejlepší :).
Arriane
  7. 5. 2015, 12:02
Mně tahle kniha změnila pohled na lidi.
Něco podobného (co prožívala Elisa) jsem prožívala já, takže jsem si spíš připadala, že čtu příběh o sobě (až na pár určitých věcí). Co víc dodat? Kniha se mi jednoduše velmi líbila.