Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Zapomnění

93%
5 9
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Zapomnění

Podtitul: Síla pětice 5


Originální název: Oblivion
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-420-0
Počet stránek: 476
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 6x v oblíbených
v přečtených 24x v přečtených
v knihovně 6x v knihovně
k přečtení 24x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2013) 978-80-7461-420-0 476

JEDINÁ ŠANCE NA ZÁCHRANU LIDSTVA
Strážci brány – Matt, Pedro, Scott, Jamie a Scarlett – uprchnou z Hongkongu, ale jsou roztroušeni po nepřátelském, nebezpečném světě. Aby se sešli a mohli naplánovat další postup, musejí překonat nejrůznější překážky. Král Starých zatím shromažďuje vojska v Zapomnění: opuštěné krajině, kde poslední příslušníky lidské rasy čeká rozhodující bitva… Přestože se Zapomnění zabývá celosvětovou katastrofou, která se zdá nejen možná, ale dokonce i pravděpodobná, rozhodně nejde o depresivní knihu. Její poselství zní: „Děti to zvládnou!“
MRAZIVÝ ZÁVĚR FANTASY SÉRIE OD ANTHONYHO HOROWITZE
Země byla téměř zničena silami temnoty. Ti, kteří přežili, už skoro nejsou lidmi a bloudí po světě zmítaném hladomorem, terorismem a válkou. Poslední naděje závisí na pětici výjimečných teenagerů: Strážcích brány. Pětice se musí znovu sejít a naposledy se postavit Chaosu, králi Starých… Avšak Chaos je všude. Láká je do Antarktidy, kde shromažďuje vojska a chystá se v ledové pustině Zapomnění na rozhodující bitvu. A jeden z Pětice se stane zrádcem. Jenže ostatní vědí, že bez něj nemohou vyhrát.
CHAOS VOLÁ. ZAPOMNĚNÍ ČEKÁ. (Založil/a: al-ma)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Ciba
60% 60% 60% 60% 60%
  20. 6. 2014, 9:50
Celá tahle série mě i přes zacílení na mladší ročníky velmi bavila. Také páté pokračování má své hezké momenty, svižné tempo a nechybí mu ani slušná špetka napětí. Přes všechna tato pozitiva je to však rozhodně nejslabší díl o pětici hrdinů. Nově naroubovaná vypravěčka mě nezaujala a jak to celé asi dopadne, tušíte už v polovině knížky. Je to škoda, protože kniha měla potenciál na strhující finále. Takhle bohužel trošku vyšumí do ztracena. Souhrnně tak pětka příliš neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne.
kat
100% 100% 100% 100% 100%
  21. 1. 2015, 20:06
Podle mě skvělý závěr série, závěr jsem přečetla jedním dechem a byla tam i nějaká slzička. Jediné, co bych vytkla, je postava Holly a její vyprávění, určitě bych si radši přečetla povídání v podání Jamieho nebo později Richarda. Ze závěru jsem pak trošku na vážkách, jestli se mi to tak líbí nebo ne. Asi bych ho trošku upravila. Jako celek ale super.