Klenoty klasické evropské kuchyně

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Prakul Production - 2013
ISBN: 978-80-87737-06-4

Prakul Production (2013) 978-80-87737-06-4 210

Vychází doposud nejobsáhlejší kuchařská kniha autora kuchařských bestsellerů Poklady klasické české kuchyně a Kouzlo kuchyně Čech a Moravy Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu tentokrát s názvem Klenoty klasické české kuchyně.

Kniha svou jednoduchostí a zcela novým konceptem receptů psaných tzv.„ krok za krokem“ nadchne úplné amatéry a díky obrovskému množství informací i profesionální kuchaře. Bezpečně tak zaujme čelní místo v knihovně každého milovníka poctivé kuchyně a zásadně přiblíží legendární pokrmy Evropy každému, kdo rád vaří.

Stálý tým spolupracovníků Romana Vaňka jakými jsou fotograf Pavel Bílek, šéfkuchař Prakulu Zdeněk Marcín, pekař Martin Hanus, šéfkuchař Jaroslav Zahálka, cukrář Drahomír Peterka, tentokrát posílili šéfkuchaři Jiří Roith, David Hrubý, Tomáš Černý a z Londýna přijal pozvání do týmu šéfkuchař restaurací Gordona Ramseyho Chris Arkadieff.

Bezmála 200 receptů, 10 kapitol a téměř 650 barevných fotografií. Ke knize zároveň vychází 90 doplňujících postupových videí v HD kvalitě na samostatných webových stránkách zdarma pro každého. (Založil/a: TeJoUsHeK)

AkzuzkA
  19. 11. 2016, 19:30
Mám doma už tři Vaňkovy kuchařky a jsem nadšená. V jednoduchosti je síla - jednoduché jsou nejen návody, ale také celkový vzhled knihy. Mohu doporučit všem nadšemým kuchařům a také gurmánům!!!
Mojdovka
  9. 9. 2015, 11:03
Nejpovedenější kuchařka. Ač jsem nikdy nevařila, podle této kuchařky to jde snadno a všem vždycky chutná. Jídla se hodí na snídaně, obědy, večeře i mlsání :-) Rozhodně vyzkouším i další díly :-)