Hugův geniální svět

Hugův geniální svět

Grada - 2013
ISBN: 978-80-247-4719-4

Grada (2013) 978-80-247-4719-4 168

Hugo je bedna, sportovní jednička a ten největší bourák ze školy - alespoň tak si sám sebe vysnil... Ve skutečnosti má ale do slávy hodně daleko. Chodí do šestky a potýká se s tím největším problémem, jaký může člověk v jeho věku mít: Jak se přes noc stát z nicky borcem? Jenomže Hugo si na to vypracoval prvotřídní plán: udělá díru do světa sportu a konečně i dojem na cukrkandlovou Violu a přesvědčí rodiče i učitele, že si prozatím jenom nevšimli, co všechno v něm dřímá. Ve fotbale, házené, judu, plavání, a dokonce i v baletu, tam všude chce Hugo prokázat svůj skrytý talent. A jen tak mimochodem přitáhnout i Violinu pozornost! Huga budete milovat, chápat i litovat, ale hlavně si s ním od první do poslední stránky užijete tolik legrace, kolik jen dokáže přinést život, když je člověk v pubertě. (Založil/a: TeJoUsHeK)

Sabine Zett Sabine Zett
*1967

Ute Krause Ute Krause
*1960

knihomolcz
  29. 10. 2016, 19:21
super kniha doporucuju libi se mi i kdyz jsem teprve v polovine. Doporucuju vsem fanouskum deniku maleho poseroutky.