Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu

Podtitul: Dva světy se střetnou

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4200-2

Knižní klub (2013) 978-80-242-4200-2 128

Fantastický obrazový průvodce nabízí těm, kdo se nechali okouzlit světem lovců stínů, pohled do zákulisí přípravy filmu The Mortal Instruments: Město z kostí. Najdete v něm jedinečné fotografie z natáčení, rozhovory s herci i štábem, podrobnosti o obsazování rolí, hledání vhodných míst, o výrobě rekvizit, kostýmech či tricích a mnoho dalšího. (Založil/a: Kůstka)

moonchild
  14. 11. 2013, 13:15
Kniha je určena všem,kdo se necgali strhnout kouzlem světa lovců stínů.Nabízí unikátní fotografie z natáčení,skici návrhářů,rozhovory a ještě mnohem víc.
Lucie Kalendová
  15. 8. 2016, 8:35
Kniha, která mě ještě více utvrdila v tom, že Nástroje smrti jsou prostě DOKONALÉ nic je nepřekoná :3
Díky tomuhle průvodci jsem se dozvěděla a došlo mi, jak moc je tento čtivý příběh výjimečný :3 Dozvídáme se, jak Cassandra získala srdce milionů fanoušků, jak se svět Lovců stínu přenášel do reality.... dozvídáme se každý detail a já mohu na nekonečno procent říci, že jedno ze srdcí, které Cassandra touto sérii získala je moje :))