České dějiny očima Psa 2

Albatros - 2013
ISBN: 978-80-00-03308-2

Albatros (2013) 978-80-00-03308-2 104

Anotace
Máte rádi dějepis, zajímá vás, co se u nás v běhu času přihodilo? A chcete se to dozvědět trochu jinak? Pak držíte v ruce tu správnou knížku. A v ní na vás čeká čtyřnohý průvodce, který vesele štěká nebo smutně věší uši, podle toho, jak dějiny plynuly. Pes nejstarší českou historii až do patnáctého století už okomentoval ve své první knížce. V této pak svěže pokračuje až do vzniku Československé republiky. Projděte se s ním stoletími a věřte mu. Vždyť Pes žil s lidmi odjakživa, a tak je dobře zná! (Založil/a: Rosie5)

Martina Drijverová Martina Drijverová
*10.07.1951

Daniel_852
  15. 10. 2016, 18:08
Vlastně je to učebnice dějepisu zamaskovaná jako pohádka. Je to takové nenápadné vzdělání, ale je to pěkné.
Veve721
  23. 9. 2016, 21:39
Už první díl jsem vychvalovala, že je velmi čtivý, přístupný pro děti, někdy i vtipný, jindy poučný,... ani tato knížka není v ničem odlišná. Líbila se mi, není naštěstí moc dlouhá, takže člověk nemá čas začít se nudit. Sice se mi první díl líbil o kapičku víc, ale to je spíš můj osobní problém, protože období pověstí mně vždy bavilo víc, než Karel, Komenský, atd... :)